Hakkımızda

Firmamız 25 yıllık tecrübesiyle plastik ambalaj sektöründe saygın bir yer edinmiş bulunmaktadır. Polietilen film imalatı ile birlikte aylık ortalama 150 Ton kapasiteye sahip bulunmaktadır. Firmamız baskılı ve baskısız Polietilen ( Naylon) torba ,bantlı
bantsız torba ,çanta , shrink rulo , sanayi streci , tasıma torbası , renkli renksiz naylon imal ederek tekstil , ağır sanayi , market , mağaza ve plastik ambalajın girdigi her sektöre hitap etmekteyiz.

Kalite

Plastik ambalaj 25 yıllık deneyimli bir üyesi olarak, kalite yönetim sistemi etkinliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirilmesi için, yasal mevzuata, kalite yönetim sisteminin şartlarına ve etik kurallara uygun olarak, ihtiyaca uygun, kaliteli ürünlerimizle müşterilerimize en sağlıklı çözümleri sunmak amacı ile, amatör ruh ile çalışan, eğitimlerle kendini yenileyen, profesyonel uzman çalışanlarımızla beraber müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktır.

Misyon

Geçmişten gelen bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz ışığında, insan sağlığını daima şirket çıkarlarının üstünde tutarak kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktır..

Vizyon

Türkiye pazarında yakaladığı başarı ve güveni, global arenada da yakalayarak uluslar arası bir marka olmaktır...


Copyright © 2015 StilpakTekprosis | Tüm hakları saklıdır.